Activiteiten van Stadsdeel Noord
Filters
Filter resetten
Inloop of inschrijf?
Alle activiteiten
Inloop activiteiten
Inschrijf activiteiten
Activiteit
Sport & Spel
Leeftijd
0-3 jaar
5 jaar
6 jaar
7 jaar
8 jaar
9 jaar
10 jaar
11 jaar
12 jaar
Volwassenen
Senioren
Geslacht
Man
Neutraal
Vrouw
Aanbieders
Stadsdeel Noord jeugd
Stadsdeel Noord volwassenen
Wijkclubs
Nee
Locatie
abbs Elzenhage
Bekkersschool
Blijhaven
Bonkelaar
Buurthuis het Anker
De Biënkorf
De Capelle
De Driemaster
De Kameleon
De Kinderboom
De Vier Windstreken
De Weidevogel
IKC De Vijf Sterren
IKC Noordrijk
IKC Overhoeks
IKC Tuindorp
Kindercampus Mokum
Montessori school Azalea
Montessorischool Boven 't IJ
Oranje Nassau
Poolster
Rietwijker
Sporthal de Weeren
Zeppelin
In mijn buurt
Banne
Dag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
School
abbs Elzenhagen
Bekkersschool
Blijhaven
Bonkelaar
Buikslotermeer
De Bienkorf
De Capelle
De Driemaster
De Kameleon
De Kinderboom
De Vier Windstreken
De Weidevogel
Het Wespennest
IKC De Vijf Sterren
IKC Noordrijk
IKC Overhoeks
IKC Tuindorp
Kindercampus Mokum
MK Oostzanerwerf
Montessori School Azalea
Montessorischool Boven 't IJ
Oranje Nassau
Poolster
Zeppelin
Groep
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4
Groep 5
Groep 6
Groep 7
Groep 8
Vakantie activiteit
Nee
Sorteer op
Datum
Standaard
Aangepast
Naam
Prijs
Datum
Populariteit (verkopen)
Gemiddelde beoordeling
Relevantie
Willekeurig
Product ID
Producten aflopend sorteren
Toon
15 Activiteiten per pagina
15 Activiteiten per pagina
30 Activiteiten per pagina
45 Activiteiten per pagina
15-05-2024 t/m 03-07-2024
14:00 - 15:00 uur
KC Mokum – BMX
Kindercampus Mokum
door
Stadsdeel Noord jeugd
16-05-2024 t/m 04-07-2024
14:00 - 15:00 uur
Overhoeks – Inline skaten
IKC Overhoeks
door
Stadsdeel Noord jeugd
22-05-2024 t/m 10-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Freerunnen
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
14-05-2024 t/m 02-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Vijf sterren – Inline skaten
IKC De Vijf Sterren
door
Stadsdeel Noord jeugd
15-05-2024 t/m 03-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Kinderboom – Basketbal
De Kinderboom
door
Stadsdeel Noord jeugd
16-05-2024 t/m 04-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Zeppelin – Inline skaten
Zeppelin
door
Stadsdeel Noord jeugd
17-05-2024 t/m 05-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Oranje Nassau – Basketbal
Oranje Nassau
door
Stadsdeel Noord jeugd
16-05-2024 t/m 04-07-2024
15:15 - 16:15 uur
Kameleon – Badminton
De Kameleon
door
Stadsdeel Noord jeugd
14-05-2024 t/m 02-07-2024
14:15 - 15:15 uur
Weidevogel – Freerunnen
De Weidevogel
door
Stadsdeel Noord jeugd
27-05-2024 t/m 15-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – Tafeltennis-Padel
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
14-05-2024 t/m 02-07-2024
14:45 - 15:45 uur
Noordrijk-Sport en Spel
IKC Noordrijk
door
Stadsdeel Noord jeugd
16-05-2024 t/m 04-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Bekkers – Basketbal
Bekkersschool
door
Stadsdeel Noord jeugd
08-01-2024 t/m 24-06-2024
13:00 - 14:00 uur
Fit voor iedereen (De Rietwijker)
Rietwijker
door
Stadsdeel Noord volwassenen
16-05-2024 t/m 04-07-2024
13:00 - 14:00 uur
Tuindorp – Judo
IKC Tuindorp
door
Stadsdeel Noord jeugd
09-01-2024 t/m 25-06-2024
13:00 - 14:00 uur
Fit voor iedereen (Buurthuis Het Anker)
Buurthuis het Anker
door
Stadsdeel Noord volwassenen
10-01-2024 t/m 26-06-2024
10:00 - 11:30 uur
Volwassen sport 55+
Sporthal de Weeren
door
Stadsdeel Noord volwassenen
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – American en Flagfootbal
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
23-05-2024 t/m 11-07-2024
14:15 - 16:00 uur
Breed-Uit – Aikido
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
Pagina 1 van 2
1
2
>
Over Stadsdeel Noord
Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen
Scroll naar bovenzijde