Breed-Uit Lego programmeren (=VOL)
LET OP!
Inschrijving betekent niet dat uw kind geplaatst is voor deelname.
Om evenveel kinderen van de drie scholen te laten meedoen zal er een selectie gemaakt worden van alle inschrijvingen.
Indien er meer inschrijvingen zijn dan plekken, kan het dus zijn dat uw kind niet mee kan doen en dat uw kind op de wachtlijst komt te staan.
Wij doen ons uiterste best om alle kinderen een plekje te geven, maar helaas is dat niet altijd mogelijk. Hopelijk heeft u hier begrip voor.
Breed-uit: Naschoolse activiteit rondom het Breedveld
Ontdek de magische wereld van LEGO programmeren! Tijdens onze spannende activiteit krijgen kinderen de kans om te bouwen, onderzoeken, experimenteren, spelen én leren. Laat je creativiteit de vrije loop terwijl je met LEGO-blokjes fantastische constructies bouwt. Onderzoek de geheimen van programmeren en experimenteer met het brengen van je creaties tot leven. Hier draait alles om spelen en leren, waarbij plezier en ontwikkeling hand in hand gaan. Doe mee en laat je kinderen hun horizon verbreden terwijl ze zich vermaken met LEGO!
Details
Dag: Woensdag
Data: van 01-11-2023 tot en met 20-12-2023
Tijd: van 14:15 tot 16:15 uur
Groep: Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6
Leeftijd: 6 jaar, 7 jaar, 8 jaar, 9 jaar, 10 jaar
Geslacht: Neutraal, Man, Vrouw
Binnen of buiten: Binnen
Bedoeld voor scholen:
- Buikslotermeer
- De Capelle
- Het Wespennest
Locatie: Buikslotermeer
Adres: Breedveld 7, 1025 PZ, Amsterdam
Organisator: Stichting Wijsneus
Meer info via www.stichtingwijsneus.nl en info@stichtingwijsneus.nl