Vrijetijdsaanbod voor Amsterdam Noord
Home
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Vakantie
Alle activiteiten
Sportactiviteiten
Vandaag te doen
Kalender
Locaties
Zoek
Menu
Menu
Sportactiviteiten
Alle activiteiten
Kalender
Locaties
Zoek
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Sport & Spel
Sorteer op
Populariteit (verkopen)
Standaard
Aangepast
Naam
Prijs
Datum
Populariteit (verkopen)
Gemiddelde beoordeling
Relevantie
Willekeurig
Product ID
Toon
30 Activiteiten per pagina
15 Activiteiten per pagina
30 Activiteiten per pagina
45 Activiteiten per pagina
21-03-2024 t/m 11-07-2024
14:15 - 15:15 uur
Buikslotermeer – Kleuterdans
Buikslotermeer
door
Stichting Wijsneus
14-05-2024 t/m 02-07-2024
15:00 - 16:00 uur
Poolster – Judo
Poolster
door
Stadsdeel Noord jeugd
16-05-2024 t/m 04-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Bekkers – Basketbal
Bekkersschool
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:00 - 16:00 uur
Baanbreker – Gamebouwers
Baanbreker
door
Stichting Wijsneus
15-05-2024 t/m 03-07-2024
12:30 - 13:30 uur
Driemaster – TafelTennis
De Driemaster
door
Stadsdeel Noord jeugd
18-03-2024 t/m 08-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Poolster – Yoga
Poolster
door
Stichting Wijsneus
13-05-2024 t/m 01-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Blijhaven – Tennis
Blijhaven
door
Stadsdeel Noord jeugd
27-05-2024 t/m 15-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – Tafeltennis-Padel
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-03-2024 t/m 11-07-2024
14:45 - 15:45 uur
Ijplein – Kleuterdans
IJplein
door
Stichting Wijsneus
13-01-2023 t/m 10-01-2025
15:00 - 16:30 uur
Activiteiten vrijdagmiddag Pleinpret Banne op schoolplein of de gymzaal van de 4 windstreken van 15.00-16.30 uur
De Vier Windstreken
door
Funtrax
13-05-2024 t/m 01-07-2024
14:15 - 15:15 uur
Bonkelaar – Oostzanerwerf – Voetbal
Bonkelaar
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Weerbaarheid en Zelfverdediging voor meiden (Rietwijker)
Rietwijker
door
Stichting Wijsneus
21-05-2024 t/m 09-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – Bootcamp en Balsporten
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
19-03-2024 t/m 09-07-2024
16:00 - 17:00 uur
DanceMix Meiden
Rietwijker
door
Stichting Wijsneus
13-05-2024 t/m 01-07-2024
15:30 - 16:30 uur
MONTESSORI AZALEA – Dans
Montessori school Azalea
door
Stadsdeel Noord jeugd
17-05-2024 t/m 05-07-2024
14:45 - 15:45 uur
De Driemaster – Tennis
De Driemaster
door
Stadsdeel Noord jeugd
14-05-2024 t/m 02-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Vijf sterren – Inline skaten
IKC De Vijf Sterren
door
Stadsdeel Noord jeugd
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – American en Flagfootbal
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
Pagina 2 van 7
‹
1
2
3
4
›
»
Scroll naar bovenzijde