Vrijetijdsaanbod voor Amsterdam Noord
Home
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Vakantie
Alle activiteiten
Sportactiviteiten
Vandaag te doen
Kalender
Locaties
Zoek
Menu
Menu
Sportactiviteiten
Alle activiteiten
Kalender
Locaties
Zoek
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Sport & Spel
Sorteer op
Prijs
Standaard
Aangepast
Naam
Prijs
Datum
Populariteit (verkopen)
Gemiddelde beoordeling
Relevantie
Willekeurig
Product ID
Producten aflopend sorteren
Toon
15 Activiteiten per pagina
15 Activiteiten per pagina
30 Activiteiten per pagina
45 Activiteiten per pagina
13-05-2024 t/m 01-07-2024
14:15 - 15:15 uur
Bonkelaar – Oostzanerwerf – Voetbal
Bonkelaar
door
Stadsdeel Noord jeugd
17-05-2024 t/m 05-07-2024
14:45 - 15:45 uur
De Driemaster – Tennis
De Driemaster
door
Stadsdeel Noord jeugd
15-05-2024 t/m 03-07-2024
12:30 - 13:30 uur
Driemaster – TafelTennis
De Driemaster
door
Stadsdeel Noord jeugd
04-09-2023 t/m 15-07-2024
12:00 - 13:00 uur
Vrouwensport – Huis van de Wijk Waterlandplein
Huis van de Wijk Waterlandplein
door
SCIANDRI
13-07-2024 t/m 13-07-2024
14:00 - 17:00 uur
Avonturentochten 13 juli
De Noordpool
door
Natuurspeelplek Noordpool
15-06-2024 t/m 15-06-2024
14:00 - 17:00 uur
Avonturentochten 15 juni
De Noordpool
door
Natuurspeelplek Noordpool
11-05-2024 t/m 31-08-2024
09:00 - 18:00 uur
Dwaalspoor Stout Konijn
Tuin in de Tolhuistuin (onder de luifel)
door
Stichting Tolhuistuin
10-05-2024 t/m 19-07-2024
14:00 - 16:00 uur
De Speelvogeltjes
De Speelvogel
door
Stichting SPIN
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Schaken (=VOL)
Buikslotermeer
door
Stichting Wijsneus
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – American en Flagfootbal
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
23-05-2024 t/m 11-07-2024
14:15 - 16:00 uur
Breed-Uit – Aikido
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
22-05-2024 t/m 10-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Freerunnen
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-05-2024 t/m 09-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – Bootcamp en Balsporten
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
27-05-2024 t/m 15-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – Tafeltennis-Padel
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
17-05-2024 t/m 31-05-2024
15:00 - 16:30 uur
Spelletjesmiddag in buurthuis de Bol
Buurthuis de Bol
door
Stichting SPIN
26-02-2024 t/m 15-07-2024
13:00 - 15:00 uur
Sportmix – Speeltuin Volewijck zat
Speeltuin Volewijck
door
SCIANDRI
05-09-2023 t/m 16-07-2024
16:30 - 18:30 uur
Streetwise Kids – Kindcentrum Bekkers
Bekkersschool
door
SCIANDRI
26-01-2024 t/m 05-07-2024
13:45 - 14:45 uur
Slow Flow: moderne dans vanaf de (rol)stoel
Het Schouw
door
Dance Connects
Pagina 3 van 7
‹
1
2
3
4
5
›
»
Scroll naar bovenzijde