Vrijetijdsaanbod voor Amsterdam Noord
Home
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Vakantie
Alle activiteiten
Sportactiviteiten
Vandaag te doen
Kalender
Locaties
Zoek
Menu
Menu
Sportactiviteiten
Alle activiteiten
Kalender
Locaties
Zoek
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Alle activiteiten
Sorteer op
Datum
Standaard
Aangepast
Naam
Prijs
Datum
Populariteit (verkopen)
Gemiddelde beoordeling
Relevantie
Willekeurig
Product ID
Producten aflopend sorteren
Toon
30 Activiteiten per pagina
15 Activiteiten per pagina
30 Activiteiten per pagina
45 Activiteiten per pagina
07-03-2023 t/m 19-07-2024
18:00 - 20:00 uur
Streetwise – Cruijff Court van der Pek
Cruyff court van der Pek
door
SCIANDRI
18-06-2024 t/m 18-06-2024
10:00 - 11:30 uur
Buitenspelinloop Natuurpeuters
Natuurspeeltuin Diereneiland
door
Stichting SPIN
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Weerbaarheid en Zelfverdediging voor meiden (Rietwijker)
Rietwijker
door
Stichting Wijsneus
21-05-2024 t/m 09-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Natuur Atelier
Het Wespennest
door
Stichting Wijsneus
24-11-2023 t/m 19-07-2024
16:30 - 18:00 uur
Meidensport – Tuindorp/ Molenwijk
MK Oostzanerwerf
door
SCIANDRI
18-03-2024 t/m 08-07-2024
14:30 - 15:45 uur
IKC Zeven Zeeën – Boetseren
IKC Zeven Zeeën
door
Stichting Wijsneus
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:00 - 16:00 uur
Baanbreker – Gamebouwers
Baanbreker
door
Stichting Wijsneus
20-03-2024 t/m 10-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Kunstpiraten (’t Kofschip – inloop blok 2)
t Kofschip Banne
door
Stichting Wijsneus
16-05-2024 t/m 04-07-2024
14:00 - 15:00 uur
Overhoeks – Inline skaten
IKC Overhoeks
door
Stadsdeel Noord jeugd
01-11-2023 t/m 16-07-2024
20:00 - 22:00 uur
Jongerensport – gymzaal IJsbreker
IJsbreker
door
SCIANDRI
17-05-2024 t/m 05-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Bekkers – Sport en Spel
Bekkersschool
door
Stadsdeel Noord jeugd
22-05-2024 t/m 10-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Met Noordje Eropuit
De Capelle
door
Stichting Wijsneus
13-05-2024 t/m 01-07-2024
15:30 - 16:30 uur
MONTESSORI AZALEA – Dans
Montessori school Azalea
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-03-2024 t/m 11-07-2024
16:00 - 17:30 uur
Techniekclub (’t Kofschip) (=VOL)
t Kofschip Banne
door
Stichting Wijsneus
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Mode Makers (Het Breedhuis)
Het Breedhuis
door
Stichting Wijsneus
20-03-2024 t/m 10-07-2024
14:00 - 15:15 uur
Bonkelaar – Bouwen met kleuters
Bonkelaar
door
Stichting Wijsneus
07-01-2023 t/m 19-07-2024
20:00 - 22:00 uur
Jongerensport – Krijtmolen
Cruyff court Molenwijk
door
SCIANDRI
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Schaken (=VOL)
Buikslotermeer
door
Stichting Wijsneus
Pagina 13 van 14
«
‹
11
12
13
14
›
Scroll naar bovenzijde