Vrijetijdsaanbod voor Amsterdam Noord
Home
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Vakantie
Alle activiteiten
Sportactiviteiten
Vandaag te doen
Kalender
Locaties
Zoek
Menu
Menu
Sportactiviteiten
Alle activiteiten
Kalender
Locaties
Zoek
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Alle activiteiten
Sorteer op
Datum
Standaard
Aangepast
Naam
Prijs
Datum
Populariteit (verkopen)
Gemiddelde beoordeling
Relevantie
Willekeurig
Product ID
Producten oplopend sorteren
Toon
45 Activiteiten per pagina
15 Activiteiten per pagina
30 Activiteiten per pagina
45 Activiteiten per pagina
26-02-2024 t/m 15-07-2024
14:30 - 16:30 uur
Sportmix – Speeltuin Volewijck
Speeltuin Volewijck
door
SCIANDRI
05-04-2022 t/m 31-12-2024
13:13 - 15:30 uur
Fietsen in Noord – Dinsdag
Huis van de Wijk De Evenaar
door
Doras
26-01-2024 t/m 05-07-2024
13:45 - 14:45 uur
Slow Flow: moderne dans vanaf de (rol)stoel
Het Schouw
door
Dance Connects
19-03-2024 t/m 09-07-2024
14:30 - 15:45 uur
Poolster – Kunstatelier (=VOL)
Poolster
door
Stichting Wijsneus
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:45 - 17:15 uur
Kookclub (Het Kunstparadijs)
Het Kunstparadijs
door
Stichting Wijsneus
17-05-2024 t/m 05-07-2024
14:45 - 15:45 uur
De Driemaster – Tennis
De Driemaster
door
Stadsdeel Noord jeugd
06-03-2023 t/m 15-07-2024
20:00 - 22:00 uur
Streetwise – IJplein
IJplein
door
SCIANDRI
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – American en Flagfootbal
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
16-05-2024 t/m 04-07-2024
14:00 - 15:00 uur
Overhoeks – Inline skaten
IKC Overhoeks
door
Stadsdeel Noord jeugd
30-05-2024 t/m 30-05-2024
10:00 - 11:30 uur
Buitenspelinloop Natuurpeuters
Speeltuin Nieuwendam
door
Stichting SPIN
09-04-2024 t/m 25-06-2024
15:00 - 16:15 uur
De Kameleon – Creatief Atelier (= VOL)
De Kameleon
door
Stichting Wijsneus
27-05-2024 t/m 15-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – Tafeltennis-Padel
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
15-05-2024 t/m 03-07-2024
12:45 - 13:45 uur
Vier Windstreken – Tennis+
De Vier Windstreken
door
Stadsdeel Noord jeugd
17-05-2024 t/m 05-07-2024
14:30 - 15:30 uur
Bekkers – Sport en Spel
Bekkersschool
door
Stadsdeel Noord jeugd
19-03-2024 t/m 09-07-2024
14:15 - 15:15 uur
SBO Universum – Koken (=VOL)
SBO Universum
door
Stichting Wijsneus
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Kunstpiraten bij vd Pek (inloop)
Buurthuis van der Pek
door
Stichting Wijsneus
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Mode Makers (Het Breedhuis)
Het Breedhuis
door
Stichting Wijsneus
24-11-2023 t/m 19-07-2024
16:30 - 18:00 uur
Meidensport – Tuindorp/ Molenwijk
MK Oostzanerwerf
door
SCIANDRI
Pagina 5 van 14
«
‹
3
4
5
6
7
›
»
Scroll naar bovenzijde