Vrijetijdsaanbod voor Amsterdam Noord
Home
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Vakantie
Alle activiteiten
Sportactiviteiten
Vandaag te doen
Kalender
Locaties
Zoek
Menu
Menu
Sportactiviteiten
Alle activiteiten
Kalender
Locaties
Zoek
Over ons
Nieuws
Contact
Mijn account
Alle activiteiten
Sorteer op
Relevantie
Standaard
Aangepast
Naam
Prijs
Datum
Populariteit (verkopen)
Gemiddelde beoordeling
Relevantie
Willekeurig
Product ID
Producten oplopend sorteren
Toon
45 Activiteiten per pagina
15 Activiteiten per pagina
30 Activiteiten per pagina
45 Activiteiten per pagina
08-05-2024 t/m 17-07-2024
14:30 - 16:00 uur
Kookclub op de Speelvogel
De Speelvogel
door
Stichting SPIN
01-04-2024 t/m 30-09-2024
16:00 - 18:00 uur
3X3 Pickups Wildrijkstraat
Al Yaqoet
door
3x3unites
24-05-2024 t/m 12-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit – American en Flagfootbal
De Capelle
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-05-2024 t/m 09-07-2024
14:15 - 16:30 uur
Breed-Uit Textielmode Club
De Capelle
door
Stichting Wijsneus
04-09-2023 t/m 19-07-2024
14:30 - 16:30 uur
Buitenspeelclub Kindcentrum Bekkers
Bekkersschool
door
SCIANDRI
15-05-2024 t/m 03-07-2024
14:30 - 15:15 uur
Blijhaven – Kleuterbal
Blijhaven
door
Stadsdeel Noord jeugd
21-03-2024 t/m 11-07-2024
14:15 - 15:15 uur
Buikslotermeer – Kleuterdans
Buikslotermeer
door
Stichting Wijsneus
21-03-2024 t/m 11-07-2024
15:00 - 16:00 uur
Baanbreker – Gamebouwers
Baanbreker
door
Stichting Wijsneus
22-03-2024 t/m 12-07-2024
16:00 - 17:30 uur
Techniekclub (Het Kunstparadijs) (=VOL)
Het Kunstparadijs
door
Stichting Wijsneus
20-03-2024 t/m 10-07-2024
14:00 - 15:15 uur
Twiske – Textiel en Druktechnieken (=VOL)
Twiske
door
Stichting Wijsneus
05-09-2023 t/m 16-07-2024
16:30 - 18:30 uur
Streetwise Kids – Kindcentrum Bekkers
Bekkersschool
door
SCIANDRI
21-03-2024 t/m 11-07-2024
16:00 - 17:30 uur
Filmclub (Het Kunstparadijs)
Het Kunstparadijs
door
Stichting Wijsneus
02-11-2023 t/m 18-07-2024
16:00 - 17:30 uur
Meidensport – Gymzaal Kinderboom 8-12 jaar
De Kinderboom
door
SCIANDRI
15-05-2024 t/m 03-07-2024
12:30 - 13:30 uur
Driemaster – TafelTennis
De Driemaster
door
Stadsdeel Noord jeugd
01-11-2023 t/m 17-07-2024
15:30 - 17:00 uur
Just4Girls – Huis van de Wijk Waterlandplein
Huis van de Wijk Waterlandplein
door
SCIANDRI
03-11-2023 t/m 19-07-2024
17:30 - 19:30 uur
Streetwise kids – Montessori boven ’t IJ
Montessorischool Boven 't IJ
door
SCIANDRI
04-09-2023 t/m 15-07-2024
12:00 - 13:00 uur
Vrouwensport – Huis van de Wijk Waterlandplein
Huis van de Wijk Waterlandplein
door
SCIANDRI
19-03-2024 t/m 09-07-2024
14:30 - 15:45 uur
De Driemaster – Dans en Theater
De Driemaster
door
Stichting Wijsneus
Pagina 5 van 14
«
‹
3
4
5
6
7
›
»
Scroll naar bovenzijde